Çamaşır Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Evlerde en çok kullanılan beyaz eşyalardan biri de çamaşır makineleridir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte çamaşır makinelerinin modelleri ve özellikleri artmıştır. Mağazada gördüğümüz bir çok çamaşır makinesi modellerinin farklı özellik mevcuttur. Bu durumda çamaşır makinesi almak isteyen kişilerin aklı karışabiliyor. Çamaşır makinesi alırken nelere dikkat etmeliyiz veya nasıl bir çamaşır makinesi almalıyız gibi sorular aklımızda oluyor. Bu yazıda sizler için bu sorular hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

çamaşır makinesi alırken nelere dikkat etmeliyizOutlet Çamaşır Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

  • Çamaşır makinesi alırken ilk düşünmeniz gereken kaç kg kapasiteli bir makineye ihtiyacınız olduğudur. Evinizde yaşayan kişi sayısı ve çamaşır yıkama sıklığınıza göre bir kg kapasitesi belirlemelisiniz. Örneğin kalabalık bir aile iseniz ve çamaşırları biriktirmeden yıkıyorsanız 5 – 7 kg kapasiteli makineleri tercih edebilirsiniz. Ancak çamaşırları biriktiriyorsanız 8 veya 9 kg kapasiteli makineleri tercih edebilirsiniz.
  • Alacağınız çamaşır makinesinin garanti süresini inceleyiniz. Çamaşır makinesinin garanti kapsamı içinde olması, yetkili servislerden ücretsiz hizmet alabilmenizi sağlar.
  • Çamaşır makinelerinin elektrik ve su harcama durumunu karşılaştırın. Makinenin büyük olması daha çok su ve elektrik harcayacağı anlamına gelmez. A+ sınıfındaki çamaşır makineleri bu konuda tercih edilmektedir.
  • Çamaşır makinesinin rezidans kaplaması olması size uzun vadeli kullanım sağlar.
  • Çamaşır makinesinin kazan yapısını inceleyebilirsiniz. Deliklerin küçük olması sıkma işleminde daha az yıpranma sağlar.
  • En önemli konulardan biri ise yıkama programlarıdır. Özellikle 15 – 20 dakikalık yıkama programları acil durumlarda çok işinize yarayabilir. Yine yıkamak istediğiniz programı, ısıyı ve sıkma devrini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Outlet Çamaşır Makinesi Nereden Alınır

En Ucuz Outlet İstanbul Avcılar’da yer alan mağazamızı ziyaret ederek uygun fiyatlı çamaşır makinesi ve diğer beyaz eşya alışverişlerini yapabilirsiniz. Çamaşır makinesi alırken nelere dikkat etmeliyiz ve tüm sorularınız için bizimle whatsapp veya telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Beyaz eşya modellerini incelemek için online ürün kataloğuna göz atabilirsiniz.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.