Outlet Beyaz Eşya Ürünleri

Beyaz Eşyalar günümüz yaşam standartlarında hayatımızın olmazsa olmaz parçalarından biridir. Evlerimizde kaliteden, fiyattan ve özellikten bağımsız olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı mutlaka olması gereken beyaz eşyalardan. Beyaz eşyalar özellikleri, kapasitesi, markası ve tarzına göre binlerce ürün barındırmaktadır bu da geniş bir fiyat aralığı bizleri karşılıyor demektir. İhtiyaçlarımıza göre aldığımız beyaz eşyanın fiyatları da değişiklik göstermektedir. Outlet beyaz eşya ürünleri uygun fiyatlı spot beyaz eşya ürünleridir. Piyasaya göre daha düşük fiyatlı olmaları outlet beyaz eşya mağazalarının tercih sebeplerindendir.

Outlet Beyaz Eşya Ürünleri Satan Mağazalar

Outlet beyaz eşya ürünleri satan mağazalar piyasanın altındaki fiyatlarla beyaz eşya satışı gerçekleştirmektedirler. Outlet mağazalarımızda satılan ürünler garantili, sıfır, kutusunda ve orijinal marka ürünlerdir. Satın almış olduğunuz ürünler kendi markasının vermiş olduğu garanti kapsamında yetkili serviste tamiratını ve bakımını yaptırabileceğiniz orjinal beyaz eşyalardır. Almış olduğunuz günden itibaren herhangi bir problemi olmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Outlet Beyaz Eşya Ürünleri Satan Mağazalar

Outlet Beyaz Eşya Ürünleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Outlet Ürünler Neden Ucuz?

Outlet Beyaz Eşya Ürünleri üreten ve satan marka yetkili mağazaları gibi bağlı oldukları fiyatlandırma ve kalite politikaları yoktur. Daha serbest satış düzenine sahip oldukları için liste fiyatlarının altında fiyatlandırma yapabilme olanakları vardır.

Outlet Ürünler Çabuk Bozulur mu?

Outlet ürünlerin fabrikadan çıkan aynı model ürünlerden herhangi bir farklılık göstermemektedir. Yetkili satıcıdan almış olduğunuz aynı marka model beyaz eşyayla aynı kalite ve özelliklerdedir. Bu nedenle satın almış olduğunuz ürünün ömründe ve performansında herhangi bir değişiklik söz konusu değildir.

Outlet ve Teşhir Ürünü Arasındaki Fark Nedir?

Outlet ürünler ve Teşhir ürünleri birbiriyle sıkça karıştırılan terimlerdir. Teşhir ürünler çıkmış bir ürünün mağazalarda ve vitrinlerde alıcılara tanıtmak amacıyla rafta açık bir vaziyette duran, bütün müşterilerin denemesine ve incelemesine açık ürünlerdir. Outlet ürünler ise kutusunda sıfır ürünlerdir, kullanılmamışlardır ve garantileri devam etmektedir.

Outlet Beyaz Eşya Ürünleri Nereden Alabilirim?

En Ucuz Outlet Mağazası olarak mağazamız İstanbul Avcılar’da bulunmaktadır. Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Telefon ve Whatsapp: 0535 022 47 47
Adres: Merkez, D-100 Güney Yan Yolu,34310 Avcılar/İstanbul

 

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.